Арнольд Шварценеггер

 

Арнольд Шварценеггер
"Перемоги не роблять тебе сильнішим. Сила формується в боротьбі. Коли, долаючи труднощі, ти вирішуєш не здаватися - тоді ти проявляєш силу"

 

Арнольда Шварценеггер повною мірою можна назвати зіркою світового масштабу , адже ця людина домігся неймовірних успіхів , і , якби його життя була знята на плівку , кожен , хто побачив би цю стрічку , ніколи б не повірив , що таке може трапиться з звичайною людиною. Сім разів завойовував найпрестижніший титул з бодібілдингу « Містер Олімпія» , став однією з найпопулярніших кінозірок Голлівуду , потім вдалий бізнесмен - підприємець і губернатор найбагатшого штату США - Каліфорнія. Його життєве кредо - постійно подолання перешкод і безперервний рух вперед.

Молоді роки , служба в армії


Народився 30 липня 1947 року в австрійському селі Таль . Батьки були відносно бідними , батько був поліцейським , він приручав сина до дисципліни і спорту , хотів , щоб син Арнольд пішов по стопах батька , але Арнольд обрав для себе іншу долю, він одразу чітко поставив у своєму житті мета - виїхати з села і досягти самих великих висот .

 

Про вміння Арнольдом ставити правильні цілі ходять цілі легенди , одна з яких говорить , що вперше прийшовши до зали , він сказав , що стане кращим спортсменом у світі - тоді оточуючі лише посміялися над ним. Він почав займатися у віці 14 років , займався щодня , навіть коли спортивний зал не працював , він знаходив способи проходити і займався потай від усіх , таке старання призвело до того , що до сімнадцяти років він досягає перших успіхів на місцевих змаганнях.

 

У віці вісімнадцяти років він призивається в армію , де також продовжує займатися спортом. Під час служби він пішов у « самоволку » на європейські змагання з бодібілдингу серед юніорів , і посів перше місце. По поверненні він був покараний на два місяці , і повинен був сидіти у військовій в'язниці , але як стверджує сам Шварценеггер , його тримали один тиждень в досить умовах , а потім відпустили служити далі .

 

Вважається , що Шварценеггер підняв статус армії , тому служба у нього була досить гладкою.Він встигав тренуватися і під час навчань , роблячи тренажери з підручних засобів , він спав по 4-6 годин на день , але кожен день перед навчаннями і після займався бодібілдінгом. Головне , що підкреслює сам Арнольд , армія дала йому м'язову масу.

 

Переїзд з Європи в США


Після служби в армії Шварценеггер переїжджає в Мюнхен , де влаштовується на роботу інструктором у тренажерному залі. На початку життя в Мюнхені складалася не дуже вдало , не вистачало навіть грошей для зняття квартири і доводилося ночувати на роботі (у тренажерному залі ) , в цей період , за словами Арнольда він був немов бик , нагулюють м'ясо , він постійно бився , отримував штрафи , і вів себе не дуже гідно , але після низки невдач він відкриває свій тренажерний зал і життя складається вже не так кепсько .

 

У вересні 1968 року, в віці 21 року Шварценеггер переїжджає в США , що завжди було його мрією , і з цього моменту життя Арнольда радикально змінюється. З кінця шістдесятих і до початку сімдесятих років він перебуває в країні нелегально , порушуючи умови своєї візи. Тут він продовжує заняття бодібілдінгом , адже Сполучені Штати Америки відкрили йому ворота в новий світ бодібілдингу , США на той момент було світовим законодавцем мод в індустрії бодібілдингу . У Сполучених Штатах він зустрічає Джона Вейдера - батька-засновника серйозної індустрії бодібілдингу в США , і з 1970 по 1975 стає шестиразовим чемпіоном Містер Олімпія , а в 1980 році, після п'ятирічної перерви завойовує титул всьоме і завершує кар'єру в бодібілдингу .

 

Голлівуд


«Я почав ходити в кіно , коли навчився сам заробляти кишенькові гроші , Я хотів стати схожим на моїх кумирів , розбагатіти і прославитися. Я завжди твердо знав , чого хочу і куди йду ». Так Арнольд Шварценеггер сам говорить про свої перші кроки в кіноіндустрії в одному з інтерв'ю. З переїздом в Штати , він починає грати не зовсім вдалі ролі , перший його фільм був « Геркулес в Нью -Йорку » він називає цю стрічку самої зненавидженої , тому що далася вона йому складно через проблеми в акценті , також він постійно мав проблеми в кіно через своїх нестандартних розмірів , багато режисерів просили його скидати масу , щоб він виглядав більш природно. Конан -варвар » , « Згадати все » , « Хижак » , « Термінатор - 1 , 2,3 » , « Командо » , « Людина, що біжить »,« Червона спека » , « Близнюки » , « Правдива брехня » список який до цих пір продовжується , фільми які зробили і роблять Арнольда Шварценеггера популярним у всьому світі. Навіть донині Арнольд продовжує зніматися в кіно , одна з останніх ролей була у фільмі «Нестримні -2 » де він грав брутального найманця , який « кришив » поганих хлопців .


Бізнес


З інтерв'ю Арнольда Шварценеггера : «Коли я домігся першого успіху в кіно , знявшись у фільмі " Конан -варвар » , я вже був мільйонером і міг би взагалі нічого не брати за цю роль , а зіграти тільки заради задоволення зробитися справжньою зіркою екрану» .
Ще в школі Шварценеггер зацікавився бізнесом. Випробовуючи позбавлення в дитинстві , Арнольд поставив перед собою мету вибратися з бідності і розбагатіти . Всі грошові призи , отримані за бодібілдинг , були вкладені в бізнес і багаторазово примножені .

 

Щоб розібратися у всіх нюансах ведення бізнесу , Арнольд Шварценеггер закінчив університет і отримав ступінь бакалавра з бізнесу та економіці . Шварценеггер вкладав свої гонорари в нерухомість , в поштову розсилку вітамінів , в гімнастичні зали та інші проекти.
З інтерв'ю Арнольда Шварценеггера : «Скоро я досяг успіху у своїх починаннях. Пізніше я зрозумів , що справжнє багатство можуть принести вкладення в нерухомість. Перш ніж вкладати туди свої капітали , я знову вирушив вчитися бізнесу ».
Загальна сума активів « Залізного Арні » перевищує 200 мільйонів доларів.


Політика

У 2003 році Арнольд Шварценеггер небезуспішно балотується на пост губернатора штату Каліфорнія.
«Життя одне, і треба спробувати в ній стільки професій , скільки зможеш. Я не планував кидати кіно повністю , спочатку жартував , що буду зніматися у фільмах вночі , а займатися політикою днем . Сьогодні кар'єра кіноактора для мене пройдений етап. Колись це сталося і з бодібілдінгом. Я там досяг вершини . Те ж саме я можу сказати зараз про кіно. Мені нецікаво. У житті часто таке буває: настає момент , коли відчуваєш , що треба рухатися далі , треба займатися чимось іншим. Мені подобається займатися чимось новим , вивчати цю справу , досягати успіху. Не важливо , що відбуваються конфлікти , що зав'язується боротьба. Тільки так можна отримувати від життя задоволення . А де краще місце на землі , щоб все кинути , почати нову справу і отримувати задоволення ? Це Каліфорнія » - цитата з інтерв'ю , даного Арнольдом Шварценеггером .


Багато хто передрікав невдачу ведення політичних справ Арнольдом , але при ньому штат все також нарощував свою економічне лідерство над іншими штатами і в 2006 році Арнольд переобирається на другий термін.

 

З інтерв'ю Арнольда Шварценеггера : «Я приймаю рішення на користь жителів Каліфорнії , а не власної політичної кар'єри. Мені пророкують поразку. Але що мені втрачати? Я багатий. Я досяг в цьому житті всього , чого хотів. А з іншого боку , я ніколи не ставився до майбутнього песимістично . Я завжди був налаштований тільки на перемогу і ніколи не думав про поразку ».
Законом заборонено висувати свою кандидатуру втретє , тому Арнольд Шварценеггер повинен поступитися своєю посадою на початку 2011 року новому обраному губернатору.

 

Висновок


Відмітна особливість життєвого шляху Арнольда Шварценеггера - в якій би сфері діяльності він ні пробував свої сили , він завжди ставав кращим .
З інтерв'ю Арнольда Шварценеггера : «У мене кредо: я хочу з кожним днем ставати все багатшими. Чим більше у мене друзів , фільмів та справ за життя , тим краще! Більше, значить краще ! - Цей принцип я перейняв з бодібілдингу , і він мене ще жодного разу не підводив ».Создан 13 мар 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником