Брати Кличко

 

Брати Кличко
)

 

У наш час дуже дивним видається запитання - чи знаєте ви прізвище Кличко ? Адже її знають у всьому світі , а якщо говорити про нашу країну , то це прізвище стала справжньою легендою .

 
Дійсно , навряд чи ви сьогодні знайдете людину , яка не чула про братів - Віталій і Володимир Кличко . Ну , хіба відлюдник , якого зовсім не цікавить , що відбувається у світі в останні двадцять років.

 
Ці хлопці стали не просто легендою , вони змусили всіх говорити про себе , і непросто говорити , а говорити з великою повагою. Адже стати багаторазовим чемпіоном світу в суперважкій вазі зможе далеко не кожен!
 

 

Кожен з них зміг довести , що Україна має міць і завоювати найвищі і престижні титули. Величезна кількість публіки на кожному поєдинку , мільйони людей перед екранами телевізорів вболівають за наших братів .
Кожен їхній вихід на ринг - це мільйони доларів! Так в чому ж головний секрет такого запаморочливого успіху? Багато людей думають , що причина тільки в тому , що Бог обдарував їх фізичними задатками ( ростом, вагою , силою і т.д.). Сперечатися з цим , звичайно ж , ніхто не стане , адже фізичні дані мають величезне значення в спорті , особливо в боксі.
 

 

Але хіба вони єдині в світі хлопці двометрового зросту і з великою вагою ? Адже таких же хлопців не так мало. Чим же тоді вони можуть похвалитися і чого досягають зі своїми задатками ? Мабуть , фізичні задатки явно не основа успіху , це тільки невеликий натяк на можливий успіх і ніщо більше.
 

 

Самі брати про причини свого успіху кажуть , що головне якість, яка допомагає домогтися такого грандіозного успіху - це працьовитість , змішане із завзятістю , наполегливістю і постійним прагненням до перемоги! Саме ці якості повинні бути у кожного лідера , який хоче піднятися на Олімп своєї справи і , що важливо, не впасти звідти .
 

 

У 2003 році брати видали свою книгу « Наш фітнес. Прості секрети чемпіонів » , яка стала бестселером і завоювала не одну нагороду. Одна з номінацій - «Краща науково -популярна книга року». А сьогодні один з них буде битися за нашу країну і як депутат.

 

Тому просто будьте наполегливі і завжди працюйте над собою , адже саме ці прості правила можуть допомогти вам зайняти місце на Олімпі !Создан 13 мар 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником