Генрі Форд

 

Генрі Форд
Генрі Форд

 

«Коли вам здається , що весь світ налаштований проти вас , пам'ятайте що аероплан летить проти вітру , а не за вітром» .

 

Чого нас може навчити біографія Генрі Форда ? Як цей найбільший американець вплинув на нашу історію? У чому полягала філософія його успіху? Я відповім Вам , дорогі читачі , на ці питання. І я думаю , що ви з його історії підкреслите корисні та цікаві рядки . І так , почну по порядку ...
 
Генрі народився в бідній сім'ї ірландських емігрантів. Він з дитинства любив « покопатися » в техніці і його головними дитячими іграшками були гайки та інструменти. Одного разу йому батьки на день народження подарували годинник , так він їх розібрав і зібрав заново , а оновлений механізм працював і без деталей , які залишилися після складання. Вся вулиця знала , що хлопчисько відмінно розбирається в техніці.


Кинувши своє навчання в школі , Генрі влаштувався механіком в одну з компаній Детройта. А у вільний від роботи час збирав свій перший автомобіль. Перші його спроби були відверто невдалими , але він продовжував працювати , не опускаючи рук. Коли йому виповнилося 18 років , він уже був одним з власників « Автомобільної компанії Детройта ». Але з його нестримним і жорстким характером не змогли впоратися інші власники фірми . І Форд вирішив заснувати свою автомобільну компанію , яку назвав " Ford Motor Company " .


Він був одержимий ідеєю , посадити кожного жителя Америки за кермо автомобіля зі своїм прізвищем. А реалізувати її він хотів за допомогою дешевизни і доступності своїх транспортних засобів. Конкуренти посміювалися над ним , доводячи, що автомобілі повинні створюватися тільки для багатих. А Форд , в свою чергу , на ділі зміг переконати їх у зворотному . Щоб зменшити витрати на складання автомобілів , Генрі , вперше в історії , поставив їх на промисловий конвеєр ! Ця інновація дозволила йому значно збільшити продуктивну продуктивність компанії.


Компанія Форда набирала популярність з кожним днем , що змушувало його виробництво , постійно розширяться і випускати все більше і більше автомобілів . Його загальнодоступний Ford T був практично в кожній американській родині. А Генрі при цьому став кращим бізнесменом XX століття ! І якщо перевести його стан на нинішній час , то воно б склало $ 188 млрд.
Так в чому ж полягає успіх Генрі Форда ?


Його головною відмінною рисою була фантастична цілеспрямованість. Генрі ніколи не зупинявся на півдорозі і завжди продовжував роботу. Адже він же не кинув свою ідею на розтерзання частки , коли йому доводилося сотні разів помилятися , перш ніж зібрати свій перший автомобіль. А то ополчення критиків , які в один голос кричали , що у нього не вийде створити дешевий і в теж час якісний автомобіль . Я розповім Вам ще одну історію з його життя , яка якнайкраще характеризує його характер.


Одного разу , Генрі Форду прийшла в голову думка створити мотор , в якому будуть об'єднані в одному блоці 8 циліндрів. Він планував поставити його на знаменитому Форді V8.Наступного дня він зібрав разом усіх своїх інженерів і дав їм вказівку створити цей мотор. Інженери відразу закричали : «Це не можливо! »

 

«Мені не важливо , скільки часу і грошей на це піде ! Я хочу , щоб він стояв на моєму автомобілі » - відповів він.Так як інженери дорожили своєю роботою у Форда , їм нічого не залишалося робити , як приступити до роботи. Вони місяць за місяцем ламали свої голови над цим питанням , але нічого не виходило . Коли Генрі зібрав їх через рік , вони знову сказали йому , що це неможливо і у них нічого не вийшло. Але замість того , щоб звільнити їх , він їх залишив і сказав : «Все можливо! Продовжуйте працювати. Я хочу бачити результат ».


Інженери повернулися до роботи , і незабаром настав той знаменний день , коли їм вдалося створити двигун з 8 циліндрами. Форд домігся свого , адже він твердо вірив в успіх. А його компанія змогла випускати новенькі Ford V8 і далеко відірватися від своїх конкурентів у гонці машинобудування.


Ось така історія великої людини , якого все життя звинувачували в безграмотності , а він так і продовжував неправильно укладати найважливіші в житті контракти . Але це не зменшувало його заслуг в галузі машинобудування . У Генрі був фантастичний дар з'являтися в потрібний час з потрібним пропозицією. Сподіваюся , ви витягнете урок з його життя і розкриєте свій талант , який прихований в кожному з нас.Обновлен 20 дек 2013. Создан 19 дек 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником