Стів Джобс

 

Стів Джобс

засновник компанії AppleСтів Джобс 


 «Бути найбагатшою людиною на кладовищі для мене не важливо ... Лягати спати і говорити собі, що ти зробив дійсно щось дійсно прекрасне , - ось що важливо ! »

Кількість важливих справ , які Стів Джобс зробив для розвитку інформаційних технологій, важко недооцінювати. І недавня смерть творця «Apple» , звичайно потрясла всю світову громадськість. Але давайте зараз розберемося , завдяки чому він став мультимільярдером і всесвітньо відомим . Історію цієї світової легенди можна розповідати довго , але я постараюся Вам викласти тільки найцікавіші і захоплюючі факти , з його життя.
 

Ім'я « Стівен » дали йому його прийомні батьки , Пол і Клара Джобс. Його рідна мати була молодою , малозабезпеченої аспіранткою і подумала , що краще буде віддати свого сина на усиновлення людям , які могли б дати дитині вищу освіту. Поступово після школи в коледж , Стіва турбувало , що він витрачає накопичені гроші батьків на освіту , яке йому було не до душі. І вже через 6 місяців він кидає навчання , хоча продовжує відвідувати уроки по каліграфії , які в майбутньому стали в нагоді при створенні його творінь. Обравши шлях вільного художника , Стів відразу стикається з фінансовими труднощами , і йому навіть доводилося збирати пляшки , щоб нашкребти трохи грошей на їжу. Але молодого хлопця це не надломило , а тільки стимулювало до творчої роботи.


Результатів не довелося довго чекати і на світ з'явилося легендарне "Яблучко" . А корінням багато мільярдної компанії « Apple » став старий батьківський гараж Джобса , де він зі своїм другом Стівом Возняком почали збирати персональні комп'ютери. Після реалізації проектів Apple і Apple II , їх компанію почали розглядати , як серйозного конкурента IBM. Незабаром з'явився графічний інтерфейс Macintosh , який дозволив їх бренду «зі смачною назвою » блискавично розлетілося по світу . Але після цього успіху сталася неприємна сварка між Стівом і виконавчим директором « Apple ». У слідстві якої він вирішив залишити компанію , аргументуючи свій відхід тим , що йому тільки 30 років і він ще здатний створити щось грандіозне. І як парадоксально у Стіва це вийшло!

 
Він купує за $ 10 млн. графічну студію режисера Джорджа Лукаса і перетворює її в компанію « Pixar ». Першим кроком до успіху якої , стало укладення контракту з найвідомішою корпорацією Walt Disney. Суть цього контракту полягала в тому , що Disney допоможе з розповсюдження комп'ютерних фільмів новоспеченої компанії, і буде співфінансувати їх. Завдяки цій співпраці , незабаром виходить мультфільм «Історія іграшок» , який приніс нової компанії Стіва Джобса світове визнання. Касовий збір цього комп'ютерного повнометражного фільму склав $ 362 млн. , а так само він був номінований на «Оскар».


У той час , коли Pixar один за іншим випускав кращі анімаційні повнометражки в світі , компанія « Apple » викупила Next (ще одну комп'ютерну компанію Джобса ) . І тим самим змогла повернути свого засновника додому , щоб той підняв неабияк " пошарпану " компанію з колін. І цей геній відразу змусив найзатятіших критиків свого таланту замовкнути і забитися в кут! Адже він повернувся .... І як повернувся! ! А зараз детальніше ...

 
Після довгих переговорів Стів погоджується продати Pixar компанії Walt Disney за $ 7,4 млрд ! ( Нагадаю , купив він її за $ 10 млн.). І тепер направляє весь свій найбільший потенціал на «Apple» . У першу чергу він вирішив повернути світовий бренд компанії , за рахунок поєднання привабливого дизайну і потужних функціональних здібностей продукції . З новою операційною системою Mac OS X компанія відразу збільшила продажі своїх комп'ютерів. Але Джобс розумів , що комп'ютерну гонку , Apple вже програв компанії Microsoft. І він вирішує піднімати інші цифрові пристрої на потенційно новий рівень. Завдяки цьому , сьогодні мільйони людей слухають якісну музику в крихітних музичних плеєрах під назвою iPod , і дивуються « космічному » функціоналу і графічного дизайну телефонів iPhone .

 
Хоча його рахунок обчислювався мільярдами , офіційна зарплата Стіва Джобса , на посту головного директора " Apple" , становила всього 1 долар США .

 

На превеликий жаль всі ми смертні і навіть такі легенди , як Стів Джобс , не є авторитетами для смерті. Він помер у віці 56 років , після довгої боротьби зі смертельною хворобою. У нього був рак підшлункової залози і вперше в житті він був безпорадним . Але чому так рано ? Що буде далі з компанією « Apple » ? Адже він міг ще довго радувати нас своїми геніальними новинками. Ми повинні пам'ятати таких людей і всіляко вчиться на їхніх діях . І якщо кожен з нас піде за прикладом Стіва Джобса , то світ придбає нові фарби і наше життя від цього явно стане більш цікавою.Обновлен 20 дек 2013. Создан 13 дек 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником